Rejestracja spółki to długi proces. Chociaż teoretycznie powinien zamknąć się w kilka tygodni, to zazwyczaj jest przeciągany. Każdy niedostarczony czy źle wypełniony dokument sprawia, że czas liczony jest on nowa. Sprawia to, że przedsiębiorcy często na swojej drodze napotykają wiele trudności. A przecież w biznesie liczy się szybkość działania! Dlatego przygotowaliśmy unikatową ofertę  – zakup gotowej spółki. Dzięki naszej pomocy kupisz gotową do działania spółkę z czystą historią.

Jeżeli mimo wszystko wolisz czekać i chcesz mieć własną, nową działalność, pomożemy Ci w założeniu spółki. Przygotujemy wszystkie dokumenty, dzięki temu nie będzie trzeba nanosić na nie poprawek. Posiadamy także spółki na sprzedaż! Nasza siedziba mieści się w mieście Warszawa. Koszt za zakładanie (rejestracja) spółki z o.o. wynosi od 1900 zł brutto!

 

office@kup-spolke.pl – napisz a my wyślemy Ci dopasowaną ofertę!

 

Jak wygląda proces rejestracji lub kupna spółki?

Dostępne są trzy opcje – wybierz tę, która odpowiada Ci najbardziej.

Opcja 1 – spotkaj się z nami!

Przyjedź na spotkanie z nami u notariusza. Podpisz wszystkie dokumenty na miejscu. Resztą zajmiemy się my.

Opcja 2 – podpisz dokumenty w swoim mieście!

Podpisz otrzymane od nas dokumenty u swojego notariusza, a potem prześlij je nam. Nasz pracownik podpisze umowę u notariusza w naszym mieście. Wnioski zostaną przesłane do odpowiednich instytucji, a Ty musisz tylko czekać na informację od nas.

Opcja 3 – pełnomocnik!

Potwierdź notarialnie pełnomocnictwo udzielone na nazwisko naszego pracownika. Podpisze on umowę w Twoim imieniu i złoży wszystkie dokumenty. Będziemy na bieżąco informować Cię i przebiegu sprawy.

Co jest nam potrzebne?

Jeżeli chcesz założyć spółkę lub ją kupić musisz przesłać nam:

  • nazwę spółki
  • adres działalności
  • dane wspólników – adres i numeru dowodów tożsamości
  • PKD działalności
  • wysokość kapitału zakładowego
  • dane biura rachunkowego, które będzie prowadzić księgowość dla Ciebie
  • sposób reprezentacji spółki.

W naszej ofercie znaleźć możesz także usługi wirtualnego biura oraz obsługę księgową.

Współpraca z nami przebiega bardzo sprawnie. Zajmiemy się Twoją firmą kompleksowo i przygotujemy wszystkie potrzebne dokumenty, w tym historię spółki gotowej, . Po ich złożeniu będziesz na bieżąco informowany o tym, na jakim etapie jest proces rejestracji lub sprzedaży.

Zaufaj nam – zapraszamy do kontaktu!